Hakkımızda

ITPS; Yüksek iş sürekliliği performanslı, verimli, sürdürülebilir operasyon alt yapısına sahip, esnek ve değer odaklı tasarıma sahip veri merkezi fiziksel altyapı tasarımında deneyimli bir firmadır. Mevcut veri merkezlerinin optimizasyonu ve standart uyumlaştırılması konularında da başarılı çalışmalar sergilemektedir. Tasarlanan veya optimize edilen veri merkezlerinin yapımı ve işletilmesi süresince çözüm ve servis hizmetleri sunmaktadır.

Türkiye ve yakın coğrafyalarda, ITPS’in denetlediği, optimize ettiği ve uyumlulaştırdığı Tier III ve üstü altyapı performanslı veri merkezleri bulunmaktadır. Yüksek güvenirlikli veri merkezlerinin kritik fiziksel altyapı oluşumunda analiz, planlama, tasarım, uyumlaştırma ve katma değerli bakım çalışmalarındaki önem ve başarı faktörlerine odaklanmakta ve projeler üretmekteyiz.

Her projede başarıya giden yol müşterinin iş hedeflerinin anlaşılması ve veri merkezi yatırımının bu iş hedeflerine yönelik odaklanması ile başlar. Ekibimiz, program, risk, yatırım maliyeti, toplam sahip olma maliyeti, operasyon basitliği, verimlilik, ölçeklenebilme ve esnek yapılanma gibi unsurları bağıl olarak önceliklendirerek gerçeklenebilir ve sürdürülebilir operasyonlu veri merkezi altyapısı oluşturmaktadır.